G.M. COLLIN kosmetika - prabanga ir kokybė

G.M. COLLIN kosmetika - prabanga ir kokybė

G.M. COLLIN – profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų.

Pagrindinis G.M. COLLIN filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas. 

G. M. COLLIN viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų turinčių savo laboratoriją, kurioje ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai. G.M. COLLIN yra sukūrę ir užpatentavę daugelį savo naudojamų ingredientų ir jų derinių.
M. COLLIN savo priemonių sudėtyse nenaudoja tokių ingredientų kaip – mineraliniai aliejai, sulfatai, sulfitai, parabenai ir sintetiniai kvepalai.

G.M. COLLIN jau nuo 2005 metų yra kino apdovanojimų – Oskarų dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo žvaigždės būtų pasiruošusios ir su nepriekaištinga oda atvyktų į prašmatniausią metų renginį.

Populiariausios G.M. Collin veido procedūros:

G.M. Collin  SEA C SPA  PROCEDŪRA–  tai galingais antioksidantais bei peptidais praturtinta procedūra, skirta atitolinti senėjimo procesus ir atgaivinti pavargusią odą.

Puikiai tinka saulės spindulių paveiktai odai, žmonėms, gyvenantiems miesto aplinkoje, turintiems žalingų įpročių, patiriantiems stresą, ir visiems , kam rūpi odos spindėjimas, bei jaunystė.

G.M. Collin COLLAGEN 90+ JAUNINANTI PROCEDŪRA -  prabangi, intensyviai jauninanti procedūra veidui.

Po procedūros sumažėja mimikos ir gilios raukšlės, suteikiamas įspūdingas liftinguojantis poveikis, drėkinami giliausi odos sluoksniai, bei atstatomas apsauginis odos barjeras, neleidžiantis išgaruoti drėgmei. Po procedūros oda tampa putlesnė, stangresnė ir  švytinti. Ypač tinkama  ir veiksminga brandžiai, pavargusiai, dehidratuotai, stangrumą praradusiai odai.

 G.M. Collin produktų asortimentas:

https://vilmadraugele.lt/collections/g-m-collin

Grįžti į tinklaraštį

Registracija procedūrai

Registruokis procedūrai kabinete tau patogiu laiko

Registracija